Colectia de poze 4everth.3xforum.ro
Total 1867 poze.

InapoiInainte

 
91. poze cu nea` gheorghe91.
01.08.200914.9KB
10  :nebun: ma intreb daca baleste tom :rotfl: nota pentru poza10 :nebun: Ma intreb daca baleste Tom :rotfl:
29.07.200922.7KB
22. photos22.
31.07.20093.2KB
poza era fara fata :rotfl: 

9 nota pentru pozaPoza era fara fata :rotfl: 9
22.12.200914.3KB

 
cred ca titlul spune tot :rotfl: 
incep eu prima :zzz:
b: avea dreptate sa'mi iau bro' esti bine?Cred ca titlul spune tot :rotfl: Incep eu prima :zzz: B: brrr....mama avea dreptate sa'mi iau fasu'.... T: bro' esti bine? esti cam palid :uimit: B: ti se pare ca sunt bine? Einstain, ma doar un tricou amarat pe mine si afara e frig de'mi ingheata Jumbie!! :x T: da imbracal :rolleyes: :rotfl:
18.06.200928.1KB
124. poze124.
27.07.200928KB
215. poze cu nea` gheorghe215.
10.08.20093.7KB
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
09.02.201040.6KB

 
ce bunaciune :nebun:  :nebun: pozeCe bunaciune :nebun: :nebun:
31.07.200931.1KB
presupun ca poza e facuta cand a intrat in cadillac :nebun: photosPresupun ca poza e facuta cand a intrat in Cadillac :nebun:
20.06.200933.7KB
101. poze cu gustii:x101.
01.08.20093.6KB
2 avril lavigne2
22.12.200929.6KB

 
5. corbin bleu5.
10.08.200925.9KB
171. poze171.
27.07.200947KB
:zzz: andrea:zzz:
17.08.200939.3KB
hmm aici pun doar poze  sau mai zic si ceva despre mine?? bine hai sa scriu cate ziua intitulezHmm aici pun doar poze sau mai zic si ceva despre mine?? Bine hai sa scriu cate ceva:zzz;! :hi:Buna ziua Cetatzeni:hi: Ma intitulez Tatyann' sau cum vrea branza voastra sa'mi spuneti:nebun: Sunt nascuta pe 12 Octombrie 1992.Am 17ani.Sunt BALANTA! Ador:CASTRAVETII si Cartofii Prajiti! Urasc:Ciupercile!si Maslinele! Imi place sa desenez am vrut sa dau la un liceu de arte insa nu s'a putut.AScult muzica non'stop chiar si cand dorm.Am o fixatie:nebun: Carti:Mi'a placut mult de tot cartea: Sarpe si Cercelde Hitomi Kanehara:nebun:! Mi'a placut la un moment dat de 50Cent Am fost la concert.Mi'a placut cand si'a dat pantalonii jos:nebun: Asaa ce mai trebuie sa spun??Formatii preferate??Bine mai tarziu:zzz: !
13.12.200942.3KB

 
3. la poze funny s`a gandit cineva?3.
13.08.200912.4KB
poze
15.11.200934.8KB
brandi ryan :nebun: 



10 nota pentru pozaBrandi Ryan :nebun: 10
21.08.200926.5KB
58. poze cu gustii:x58.
01.08.200911.8KB

 
par ~tatyanna !!!~Par gigantica:rotfl:!
24.12.200949.7KB
cea mai tare!!!!! :nebun: 
este din bulgaria si are 22 de adevarat este teodora andreeva rumenova
eCEA MAI TARE!!!!! :nebun: Este din bulgaria si are 22 de ani. Numele adevarat este Teodora Andreeva Rumenova E nascuta pe 23 ianuarie:nebun: Canta pop-folk :nebun: si este cea mai tanara din grupul cantaretelor de pop-folk din Bulgaria In 2005 a castigat titlul de Miss Bulgaria iar in 2009 a fost desemnata Miss Tourism Este cea mai populara :nebun: si adorata de public:nebun: Atat cel din Bulgaria cat si cel din Romania :nebun:
26.07.200936.1KB
raluca- are fara 2 luni 20 de ani , a fost bolnava de leucemiu dar acum e bn , relatia ei cu marcelRaluca- are aproximativ fara 2 luni 20 de ani , a fost bolnava de leucemiu dar acum e bn , relatia ei cu marcel e cea mai lung ape care a avuto cineva din toata gasca , sunt impreuna de 5 ani , e mereu alaturi cand ai nevoie de ea , mereu prin preajma cand trebuie
22.12.200943.6KB
pun, pun :) lenea verde.Pun, pun :)
21.12.200949.8KB

 
poze
16.08.200950.5KB
t:te rog sa-mi dai avionul !ha !acum e al meu! funny pics and funny commentT:Te rog sa-mi dai avionul inapoi! B:Ha !hA !Acum e al meu!
19.12.200929.5KB
cand am desneat aceste 2 desene mam gandut la altceva  :zzz: desene de toate felurile! il inviem peCand am desneat aceste 2 desene mam gandut la altceva :zzz:
14.11.200919.8KB
emo boy 2 operele mele..Emo boy 2
14.11.200919.5KB

 
:nebun: poze:nebun:
28.06.200926.7KB
:) a lot of shits.:)
20.12.200927.5KB
eu si nimeni altcineva
08.10.200918KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: poze:nebun: :nebun: :nebun:
19.06.200929.2KB

 
119. poze119.
27.07.200922.7KB
10 :nebun: nota pentru poza10 :nebun:
20.08.200933.1KB
98. poze cu nea` gheorghe98.
01.08.200916.7KB
9
am si eu manusi dealea :nebun: nota pentru poza9 Am si eu manusi dealea :nebun:
29.07.200912.2KB

 
13. poze13.
27.07.200930.4KB
6. photos6.
31.07.200927.7KB
135. poze cu nea` gheorghe135.
01.08.200924.2KB
b: mai , omule , nu intelegi ca era bombonica mea ? tu mi-ai mancat-o ! raule !
t: mai, n-am mancatB: Mai , omule , nu intelegi ca era bombonica mea ? Tu mi-ai mancat-o ! Raule ! T: Mai, n-am mancat nimic ! Jur ! B: Uite ! Mama e acolo ! Te spun mamei !
31.07.200926.8KB
InapoiInainte