Colectia de poze 4everth.3xforum.ro
Total 1867 poze.

InapoiInainte

 
93. poze93.
27.07.200926.8KB
65. poze65.
27.07.200929.1KB
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
19.12.200940.9KB
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
05.02.201032KB

 
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
19.12.200930.7KB
multam' dezenemultam'
22.12.200924.9KB
dimineata cineva suna la usa....nu vroiam sa ma ridic si sa raspund eram mult prea obosita sidimineata cineva suna la usa....nu vroiam sa ma ridic si sa raspund eram mult prea obosita si lipsita de puteri.... r:mama!!!mama!!!raspunde la usa!!!mamaaaaaaaaa!!!...dar nu-mi raspunde nimeni....se pare ca mama a plecat la servicii fara sa-mi spuna nimic,poate a crezut ca dorm si nu a vrut sa ma trezeasca....dar ea nu stie prin ce trec eu si ca nu am dormit toata noaptea....in sfarsit ma ridic alene si pornesc spre usa unde ma astepta un baiat inalt cu un buchet de trandafirii rosii ca sangele...mi-l da si imi spune ca e pentru mine ma uit mirata.... r:de la cine este? x:nu stiu....si pleaca....eu ma uit mirata la buchet,era foarte frumos....vreau sa il duc in camera dar din el cade un biletel....il deschid si incep sa citesc.... "ruth esti o fata minunata si acum stau si ma gandesc la ceea ce mi-ai facut dar nici acum nu-mi vine sa cred....credeam ca tii la mine si ca niciodata nu mi-ai face rau,dar se pare ca m-am inselat....plang in fiecare minut din viata asta stupida,fara tina totul mi se pare absurd dar voi trece peste asta si sa stii ca te-am iubit,te iubesc si te voi iubi dar vreau sa te uit,sa uit ca candva ai fost o parte din mine....oricum nu ne vom mai vedea si poate asa o sa-mi fie mai usor....eu plec cu trupa sa ne inregistram albumul.....tot ce iti doresc este sa fii fericita si sa-ti implinesti toate dorintele pentru ca meriti....te iubesc....adio...Bill" lacrimi curgeau necontenit pe chipul meu....avea dreptate....l-am lasat jos cand eu trebuia sa-l tin sus....i-am taiat aripile in timp ce el zbura....l-am inselat cand el avea atata incredere in mine.....el era tot ce eu am avut vreodata,era ceva special pentru mine,era cineva care chiar tinea la mine,si-ar fi dat viata pentru mine....dar l-am pierdut....si cu el am pierdut tot ce eu aveam...mi-a ramas un singur lucru....amintirile.....sunt tot ce nimeni nu-mi poate lua niciodata....
24.12.200916.5KB
:nebun: ~tatyanna !!!~:nebun:
17.01.201040.2KB

 
197. poze cu nea` gheorghe197.
10.08.20098.2KB
poze
27.07.200947.8KB
86. poze cu gustii:x86.
01.08.20097.9KB
ce i-as mai da jos hainele de pe el :nebun: pozeCe i-as mai da jos hainele de pe el :nebun:
31.07.200927.9KB

 
19. corbin bleu19.
10.08.200938.6KB
:nebun: ~tatyanna !!!~:nebun:
21.12.200931.4KB
mi-a dat autograf 8-> iar eu i-am dat un pumn 8-> pozeMi-a dat autograf 8-> iar eu i-am dat un pumn 8->
12.08.200931.9KB
19. poze cu nea` gheorghe19.
01.08.20090.6KB

 
10 nota pentru poza10
23.12.200961.8KB
6
ultima :nebun: emilia6 Ultima :nebun:
02.08.200924.7KB
226. poze cu nea` gheorghe226.
10.08.20092.8KB
:nebun: 33 ~ t.a.t.u. ~:nebun: 33
14.12.200927.3KB

 
136. poze136.
27.07.200939.4KB
10. photos10.
31.07.200921KB
2 emilia2
31.07.200926.9KB
85. poze cu nea` gheorghe85.
01.08.200913.4KB

 
5. andrea5.
31.07.200928.5KB
128. poze cu nea` gheorghe128.
01.08.200910.9KB
31. poze31.
27.07.200940KB
2. poze cu gustii:x2.
26.07.20094KB

 
pace omule :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: pozePace omule :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
19.06.200930.3KB
171. poze cu nea` gheorghe171.
10.08.20094.8KB
nu stiu ce as putea inventa pentru tu ceva,ca ai mai multa imaginatie decat mine :rotfl: funny picsNU stiu ce as putea inventa pentru asta!Zuz,zii tu ceva,ca ai mai multa imaginatie decat mine :rotfl:
19.12.200918.6KB
9-ce antinca-i :rotfl: poze9-ce antinca-i :rotfl:
19.06.200933.8KB

 
:cool: 10 :cool: nota pentru poza:cool: 10 :cool:
12.10.200955.8KB
hy everyone  :hi:  !ma  numesc andra am 12 ani si sunt o mare fana tokio hotel (in special aiHy everyone :hi: !Ma numesc Andra am 12 ani si sunt o mare fana Tokio Hotel (in special ai fratilor kaulitz :zzz: ) Imi place: Tokio hotel Michael Jackson Sa desenez Sa-mi fac prieteni noi Sa stau pe mess Sa ascult muzica etc........ :D ;) =) :zzz: Urasc:Scoala (INAMICUL NR 1) Manelele Sa-mi pierd timpul degeaba Madonna Temele etc......
08.08.201022.5KB
7 avril lavigne7
22.12.200929KB
aja e zuz ms *
sex bomb ,sex my sex bomb
you can give it to me
when  i need to came along 
sex bombAja e Zuz ms * Sex bomb ,Sex bomb You're my sex bomb You can give it to me When I need to came along Sex bomb ,sex bomb You're my sex bomb And baby you can turn me on :rotfl:
03.01.201028.7KB

 
:uimit: ~tatyanna !!!~:uimit:
13.12.200932.2KB
ah ce ce picioare cu marar :uimit: kaulitz photosAh ce abdomen:nebun: Si ce picioare cu marar :uimit:
19.06.200935.3KB
137. poze137.
27.07.200934.9KB
10 :nebun: nota pentru poza10 :nebun:
29.07.200926KB
InapoiInainte