Colectia de poze 4everth.3xforum.ro
Total 1867 poze.

InapoiInainte

 
si deocamdata 29. photossi deocamdata 29.
31.07.200923.5KB
ma prosteam si eu aseara :rotfl: eu si nimeni altcinevaMa prosteam si eu aseara :rotfl:
10.08.200927.6KB
deci broscuta aia e atat de frumoasa :nebun: 
saracul bill :rotfl: ieri ce foit a mai fost :rotfl:Deci broscuta aia e atat de frumoasa :nebun: Saracul Bill :rotfl: ieri ce foit a mai fost :rotfl:
06.08.200934.4KB
:uimit:  :uimit: poze:uimit: :uimit:
23.09.200933KB

 
67. poze cu gustii:x67.
01.08.200917.2KB
149. poze149.
27.07.200922KB
25. la poze funny s`a gandit cineva?25.
13.08.200939.2KB
5. poze5.
29.07.200938.1KB

 
85. poze85.
27.07.200944.6KB
57. poze57.
27.07.200925.9KB
196. poze196.
27.07.200928.4KB
let's play a love game :nebun: pozeLet's play a love game :nebun:
28.07.200923.6KB

 
36. poze cu gustii:x36.
01.08.200919.7KB
eu si nimeni altcineva
27.07.200924.5KB
si eu acre cerdeam ca tom e mai matur :rolleyes: 
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
yotete laSi eu acre cerdeam ca Tom e mai matur :rolleyes: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Yotete la tataia,ce bien s etine la 70 de ani :rotfl: :rotfl: :rotfl:
22.08.200925.3KB
anime :rotfl: pozeAnime Caramelldansen :rotfl:
21.06.200952.7KB

 
2 eu si nimeni altcineva2
07.09.200926.8KB
:rusine: ~tatyanna !!!~:rusine:
16.12.200933.3KB
~lasa.ma sa te omor o pozaa va roog si ma ~tatyanna !!!~~Lasa.ma sa te omor euu:rotfl: Inca o pozaa va roog si ma calmeez=p~;x;x;x;xaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!~
18.12.200940.1KB
:nebun: vai mama ce privire :nebun: morrr!!!! photos:nebun: Vai mama ce privire :nebun: Morrr!!!!
09.07.200917KB

 
:uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: pozeOk WTF!!!!!??? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
12.08.200934.2KB
merci cum va spuneam totul mergea foarte bn intre noi....eu mereu i ajutam pe baieti la melodiileMerci Criss.... Deci cum va spuneam totul mergea foarte bn intre noi....eu mereu i ajutam pe baieti la melodiile lor pt ca ei aveau o formatie numita tokio hotel...si chiar am inceput sa tin la Bill mai mult decat la un simplu prieten,il vedeam prin alti ochii....dar ma rog sunt doar o copila nu poate fi vorba de iubire...dar pt el da era vorba de iubire pt ca avea aproape 15 ani si era la varsta in care te indragostesti repede....oricum ma simtea foarte bine asa ca impreuna cu baieti am hotarat sa mergem la un club sa ne distram si noi putin....zis si facut seara am fost cu toti prezenti in club.....eu statem si vorbeam cu Bill iar Tom ca de obicei dansa cu fete care de care mai frumoase si le spunea tot felul de lucruri frumoase doar sa le faca sa ajunga la el in pat....nu l-am inteles niciodata dar probabil n-o sa-l pot intelege niciodata....pana la urma m-am hotarat sa dansez dar bineinteles nu cu Bill pt ca el nu vroia sa danseze desi m-am rugat ore el....asa ca am mers si am dansat cu un prieten iar apoi cu un baiat pe care nu il cunosteam dar era foarte dragut ma simteam atrasa de el....dansam foarte hot si eram si destul de beata asa ca nu prea realizam ce fac si el a inceput sa ma sarute eu i-am raspuns la sarut desi vroiam sa ma opresc nu puteam....era ca un magnet dar totusi m-am oprit cand l-am vazut pe Bill uitandu-se la noi si o lacrima cristalina i-a cazut pe obrazul sau alb si apoi a fugit....am fugit dupa el sperand ca poate daca i voi ezplica ma va intelege....dar nu l-am gasit....am mers acasa si toata noaptea nu am dormit ma gandeam doar la el....la cat de mult sufera in momentul asta....cate lacrimi se risipesc din ochii lui minunati doar pentru mine....pentru ca eu sunt o proasta ma simteam dezgustata de mine nu ma mai puteam uita in oglinda imi venea sa ma omor....totul mi se parea bizar nu putea nici sa ma ridic din pat,dimineata ochii imi erau rosii de la plans rimelul imi era intins pe fata iar parul imi statea in toate directiile....aratam ca o distrusa dar nu-mi pasa nu-mi pasa de nimic imi pasa doar de Bill care era raza mea de soare si mi-am dat seama mult prea tarziu cat de mult tin la el....ma simteam atat de vinovata nu stiu daca ma va ierta vreodata....as vrea sa fie cu mine...sa-i pot sterge lacrimile,sa-l tin in brate si sa nu-i dau drumul niciodata....dar acum nu se mai poate e prea tarziu....e prea tarziu pentru orice....
23.12.200936KB
b esti buna :nebun: 

t: ce bine noi doi in ploaie :nebun: 
b: tom ce ia frate, aia e chitaraB esti buna :nebun: T: o....da....vai ce bine e....iubita mea.....Ah....doar noi doi in ploaie :nebun: B: Tom ce ia frate, aia e chitara :uimit: :rotfl: T: WTF? Atunci cine ma gadila? Gu: Ups :-" T: GUSTAV!!!!! Bai si m'au filmat fanele :x B&GU: :zzz: si o sa te posteze pe you tube :rotfl: T: T-T
27.07.200946.6KB
16. poze16.
01.08.200919.3KB

 
~neahh prea nici nu o am in pc  :zzz: 

 :nebun:~ ~tatyanna !!!~~Neahh prea darkk:rotfl:Si nici nu o am in PC :zzz: :nebun:~
19.12.200935.4KB
va rog nu ma luati la bataie am si eu o boala cu pozele alb-negru mi se par mai artistice  :zzz:Va rog nu ma luati la bataie am si eu o boala cu pozele alb-negru mi se par mai artistice :zzz:
15.11.200919.8KB
10 :nebun: ~ t.a.t.u. ~10 :nebun:
14.12.200923.1KB
tananaaa :zzz: andreaTananaaa :zzz:
17.08.200925KB

 
Ş de mine:zzz: mooaaaŞ iarăşi eu-_- Editată de mine:zzz:
21.09.200935.3KB
laura:la fel ca maria .se da la bill din cand in cand facandu-i avansuri baloase :rotfl:Laura:La fel ca Maria .Se da la Bill din cand in cand facandu-i avansuri baloase :rotfl:
02.02.201030KB
18. poze18.
16.11.200939.6KB
2. twincest2.
06.02.201068.4KB

 
18. poze18.
27.07.200911.7KB
~ii urasc pe aia cu tangaa good  vomit daca  vad vreunuu  hai bine cu asa oferta ai:( darrr eu~Ii urasc pe aia cu tangaa good vomit daca vad vreunuu hai bine cu papion..daca asa oferta ai:( Darrr eu propun altceva adumi.l pe Melly intr.un colet ;x:rotfl:!~
18.12.200939KB
mai dat gata :uimit: pozeMai dat gata :uimit:
20.06.200916.6KB
221. poze cu nea` gheorghe221.
10.08.20093.6KB

 
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
09.02.201043KB
muschi muschi :nebun: eminemMuschi muschi :nebun:
26.07.200935.5KB
:rotfl: axuc bha:xDah............ :rotfl:
02.07.20099.7KB
Evanescence
27.07.200930.8KB
InapoiInainte