Colectia de poze 4everth.3xforum.ro
Total 1867 poze.

InapoiInainte

 
parca si aici aveam fantezii ...cu bill printr-un pom(ca la un pom ma uitam{nu va ganditi la prostiiParca si aici aveam fantezii ...Cu Bill printr-un pom(ca la un pom ma uitam{nu va ganditi la prostii ca m-am gandit eu destul}) eram ama2 pe cate o craca ...de scartaia pomul ala prin toate radacinile :rotfl: :rotfl:
18.12.200954.5KB
8, prea mult roz nota pentru poza8, prea mult roz
22.12.200951.3KB
si o poa ca sa vedeti cam cum arata ei cand se Si o poa ca sa vedeti cam cum arata ei cand se "iubesc" :rotfl:
05.02.201031.2KB
e facuta de tine?10 nota pentru pozaE facuta de tine?10
23.12.200947.3KB

 
50. poze cu nea` gheorghe50.
01.08.200919.2KB
245. poze cu nea` gheorghe245.
10.08.200917.8KB
photos
28.07.200939.9KB
32. poze cu nea` gheorghe32.
01.08.200910.7KB

 
208. poze cu nea` gheorghe208.
10.08.200925.5KB
17. photos17.
31.07.200924.1KB
pun :rotfl: emiliaPun :rotfl:
31.07.200931.4KB
4. no ca aici sunt fantoma    :rotfl:  :rotfl: kitty and no more :)))4. no ca aici sunt fantoma :rotfl: :rotfl:
23.01.201123.3KB

 
8 photos8
08.08.200931KB
poze cu gemenii aveti? :>

dar sa nu fie deale acare includ scene sexuale :uimit: kaulitz photosPoze cu gemenii aveti? :> Dar sa nu fie deale acare includ scene sexuale :uimit:
19.06.200939KB
138. poze138.
27.07.200937KB
eu :wink2: roxyEu :wink2:
03.08.200924.4KB

 
79. poze cu nea` gheorghe79.
01.08.200933.2KB
29. poze29.
27.07.200953.8KB
8. andrea8.
31.07.200929.2KB
123. poze cu nea` gheorghe123.
01.08.200922.7KB

 
b: asa...si de ce stam si ne uitam la meci?
t: taci...ca animalu ala e in afara terenului si vreauB: asa...si de ce stam si ne uitam la meci? T: taci...ca animalu ala e in afara terenului si vreau sa vad ce face B: aia se numeste majoreta :rolleyes: ...nici fetele nu le mai poti deosebi :rolleyes: T: majoreta in fusta iarna? :uimit: B: da :rotfl: T: vreau si eu :nebun: Lumea: :uimit:.. B: nu-s cu el :uimit:
19.06.200921.1KB
1 photos1
04.08.200920.6KB
8...8 si era sa intreb 8...8 si ceva:uimit: Doamne era sa intreb "ce mai e si cu taratura aia acolo?:uimit:" Dar mi-am amintit ca-i Bill :rotfl: State:nebun:
13.10.200914.3KB
ce sunt =) asa proaspata pe forum si deja vreau sa fac victime xd pastilele de inima :d xd scarryCe indrazneata sunt =) Asa proaspata pe forum si deja vreau sa fac victime xD So...Luati-va pastilele de inima :D
22.05.201036.8KB

 
unu adormit si ametit altu care abea vorbeste :rotfl: kaulitz photosUnu adormit si ametit altu care abea vorbeste :rotfl:
19.06.200919.9KB
5 avril lavigne5
22.12.200932.9KB
151. poze151.
27.07.200921.3KB
70. poze cu gustii:x70.
01.08.200949.1KB

 
23. deci sa vedetzi si voi ce delaratzii dau soferii dupa accidente la poze funny s`a gandit cineva?23. Deci sa vedetzi si voi ce delaratzii dau soferii dupa accidente
13.08.200966.6KB
:rotfl:  :rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl: :rotfl:
05.02.201025.6KB
betivu :rotfl: poze cu nea` gheorgheBetivu :rotfl:
26.07.200911KB
damn cat de adorabil e :nebun:  :nebun: photosDamn cat de adorabil e :nebun: :nebun:
26.07.200927.2KB

 
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
17.01.201038.1KB
mdap,ai tre sa te ascult ca tu esti experta! =d dezenemdap,ai dreptate,si tre sa te ascult ca tu esti experta! =D
22.12.200933.7KB
38. poze cu gustii:x38.
01.08.200920.4KB
198. poze198.
27.07.200958.4KB

 
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
19.12.200934.8KB
na ca si asta are orgasm :rotfl: pozeNa ca si asta are orgasm :rotfl:
27.07.200921KB
195. poze cu nea` gheorghe195.
10.08.200917.8KB
t: aaaaa …, ramane hoo revinoti mananc decat sange de animale ;)
t: fiu… 
a: eu … plec vb mai T: aaaaa …, ramane intepenit A: hoo revinoti mananc decat sange de animale ;) T: fiu… A: eu … plec vb mai incolo T: k pofta buna :P A: mercic Fata fuge pe geam ! T: ( mama … am ametit … data viitoare sai zic so ia mai usor … bun ce sa fac acuma ?!) Tom incepe sa se gandeasca … intre timp ana a intrat in padure A( mmm miroase a mancare ) Ilaria apare in fata ei … A: off thoamne ce mai e? Ilaria: usurel vroaim daor sa vanez cu tine pot ? A: pai sigur .. deabia imi poti arata Ilaria: bn hai .. Fetele au pornit in cautara mancarii … la un rauletz au gasit o turma de caprioare si cerbi A: … ( fata inghiten sec) Ilaria: omoara un cerb ;) A: bn … Fetele pornira iar ca prin fulger lovira si morara 2 cerbi apoi se hranira … dupa ce terminara se despartira ana se intoarce acasa iar ilaria mai vaneaza… Intre timp tom sa gandit sa scrie un cantec Dupa 30 de min cantecul era gata T: fiu gata acum … sa cantam Cantecul : She's everything to everyone Wish I could've seen it come down But I heard incorrectly It seems everything she knows Is now five minutes 'till closing That's not a lot of time when you're nervous And they say Daughter, look away, don't be afraid When you want to turn back a million times And it might get colder Wait 'till it's over Darlin', you'll find your way But she said I will not look away this time Take all these cuts and make them shine And all this pain I've held inside So I can find my way home again I will not look away this time Take all these cuts and make them shine Don't want to be perfect, just alright He's on his way to nowhere 'Cause he heard it was safe there And safe is something valuable here He spent half his life searching And the other half working hard To find out if Jesus is real And they said Son look away, don't be afraid When you want to turn back a million times And it might get colder But wait 'till it's over Son, you will find your way But she said I will not look away this time Take all these cuts and make them shine And all this pain I've held inside So I can find my way home again I will not look away this time Take all these cuts and make them shine Don't want to be perfect, just alright And every time, every line, Every time you wanna say goodbye, sing Every time, every line, Every time you wanna say goodbye, sing... I will not look away this time Take all these cuts and make them shine And all this pain I've held inside So I can find my way home again I will not look away this time Take all these cuts and make them shine Don't want to be perfect, just alright She's everything to everyone Wish I could've seen it come down But I heard incorrectly It seems like everything she knows Is now five minutes 'till close And that's not a lot of time When you're nervous In timp ce tom canta ana ajunge acasa … intra pe fereastra dar ramane pe fereastra ( intelegeti voi …. Pe ram ape nuj amrgina na =)) ) si il asculta pe tom … A: ( frumos … prea frumos … ) tom termina cantecul T: (se uita prin camera) … aaa nu stima cai ajuns … eu … A: frumos cantec :*********** T: mersi … A: pt cine e ? :> T: pai cand lam scris miera gandu la tine deci pt tine :rotfl: A: mersi :rusine: si eu am ceva pt tine T: …. Ana scoate o foaie si io da lu tom T: O singura stralucire O singura lumina Un singur chip perfect Un singur chip strapungator Doi ochi ciocolati spre rosu Doi ochi in care moartea ti se desfasoara Doua buze rosii si apetisante Doua buze pe care se scurge sange Doi dinti ce-ti pot oferii nemurirea Doi dinti ca o arma mortala Doi dinti ce iti pot curma suferinta Un singur trup aspru Un singur trup ca o stanca Un singur corp alb Un singur corp stralucitor Ca 1 000 de diamante O singura inima O singura inima insetata de sange O singura inima insetata Sa te faca sa suferi O singura inima insetata Dupa dragostea si iubirea ta Un singur mister Un singur inger diabolic si fermecator O singura fiinta misterioasa O singura fiinta nemuritoare A: : rusine: place? :rusine: T: e super :uimit: astas eu vampir? :uimit: A: da asa mi team imaginat :rusine: T: te iubesc :******* A: si eu pe tine :******** T: deci … A: deci ce ?:uimit: T: ai sa vezi :*** Tom ia o fasie neagra si se duce in spatele anei si io puna la ochii A: aaa tom ? ce vrei sa faci? :uimit: T: stai linistita … A: bn… Tom o leaga pe ana la ochii cat sa nu mai vada nimik apoi o ia si o duce in gradina….apoi ii da esarfa jos … T: lasa ochii inchisi … A: aaa bn … T: gata deschidei Ana deschise ochii si vazu in gradina trandafiri albi si rosii plantati in forma de inima A: wow :uimit: T: iti place? A: e suberb … T: si asta nui tot A: aaa???!!! Tom o ia de mana si o trage pana cand ajung in interiorul inimi … A: tom ce mai e ?! Tom nu mai zice nimik apoi se pune in genunchi apoi scoate o cutiuta mica … si o deschide … se afla un inel superb cu un smaral… A: …..:uimit: …. T: ana vri sa fi sotia mea ? A: aaa …. Woew sigur .. T: te iubesc Apoi se ridica o tranteste la pamant si o saruta … A: tom oprestete!!! T: dc? A: tom nu ma stapanesc bn …nu vreau sa te omor … T: nai sa faci asta Apoi tom incep din nou… A( off thoamne … mirosul sangelui lui e asa de apetisant … Ana revinoti revinoti!!! …. Bagamiasi sami bag … tre sa fac ceva) A: tom inceteaza!!! T: nu ! A( off… ce idiot…) Apoi ana cu putere se ridica sil da pe tom la oparte si o ia la fuga lasandul pe tom in urma … A( si acum unde o sa ma duc ?! unde pot fugi ?! unde pot pleca ?! unde ma pot duce ?! :[[ off dc eu ?! … ma urasc ) A( mintea … ah …. Dc imi vujaie mintea ) Ana se concentreaza si ii aude vocea irianei In minte : Iriana: unde te duci? A: habar nam … nu stiu si numi pasa … oricum departe … Iriana: dc ?! A: nu am pot abtine … pur si simplu nu vreau sal ranesc pe tom … Iriana: sangele? A: EXACT! Sangele lui e prea apetisant prea ispititor … nu mai pot risca … pur si simplu eram la un pas de al ranii … nu ma pot intoarce ….Nu! NU POT! Nu pot face asta! Iriana: … inteleg , dar va suferii … A: si eu voi suferii … dar pana nu ma voi stapanii nu ma voi intoarce :[[ , asa ca ramas bun … spunei flaviei sa aiba grija de ea … Iriana: bn … o sa am grija de toti promit !!! A: bn … Ana o ia si mai tare la fuga … incepe sa rataceasca prin paduri … Intre timp la flavia si la bill Flavia se scoala putin ametita se da usor jos din pat apoi se duse la baie sasi faca un dus si sa se aranjeze bill se scoala si intra peste ea … ( si restu stiti … detalii cred ca mai tarziu la partea asta ) Pe la mijloc( nam stiut cum sa zic ) flavia nu se mai poate abtine din cauza sangelui apetisant al baietului si il musca pe acesta … La ana A: ( off cat pot ura sa fug …) Fata simtii miros de sange proaspat … si un miros … cunoscut … miros de vampire Se indrepta usurel cu pasi marunti spre acel loc … si se ascunde dupa un tufis.. A: ( sunt 6 siluete … mm 3 fete si 3 baietii … oare ce fel de vampire sunt ?! … ) Vantul incepe sa bata iar mirosul fetei se duce la nasurile celorlati vampire … A( aaaa… am daton bara super numai astami lipsea … acum voi fi total terminata … sa zis cu mine … ) Unul dintre vampiri se intoarce cu fata sper tufis … Vampirul: iesi oricine ai fi … A: ( …. Huh … bang super … am incurcato) Fata iese usor si cu privirea in jos in fata celor 6 vampiri Surpriza : A( am dat de belea … fmm tom kaulitz …) Vampirul: ridica privirea… Fata ridica usor si cu ochii inchisi capul… apoi inghite in sec Vampirul : … ANA!!!... :uimit: Ana deschide ochii sil vede pe cristi ( unul din prietenii ei din gasca vedeti descrierea la pag 3 :P ) apoi pe andreea , marius , maria , andrei si madalina … A: Ce faceti voi aici? :uimit: Cristi: mai bn zis ce cauti tu aici?!:uimit: Andreea,Marius,Maria,Andrei,Madalina: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: A: bn se pare ca sunteti la fel ca mine … is vampir … Andrei: de care ?!:uimit: A: ca si voi mananc … beau ma rog sange de animale numai … Marius: :uimit: de cand esti asa ? :uimit: Andreea: cand ai venit sa ne vizitezi nu erai asa … adika cel putin nam observat noi … :uimit: A: is deabia de ieri … Madalina: si stii de conducator? De ilaria? De iriana? :uimit: A: aaa pai faza e ca conducatorul numai e si de ele da stiu .. defapt stim … Maria: cum adika stim? :uimit: A: si flavia e la fel … si ma rog poveste lunga Cristi: nu ne grabim spune … Ana le povesteste tot … A: si acuma … hoinaresc … Madalina: bun deci daca … asa… insemana ca tu si flavia sunteti urmatoarele conducatoare … A: ma rog … flavia eu nu ma intorc nicaieri pana nu ma stapanaesc … si nu cred ca cineva ma va ierta … pfff … , fata lasa privirea in jos… Maria: eu cred ca te va ierta … A: ma rog … deci … voi tot pe aici hoinariti? Cristi: mda … avem o micutza casa aproape… daca vrei poti veni cu noi … e in padure … stai linistita nu e aproape de omenire … A: k … Maria : deci vii? A: logic … Se ridicara apoi mersera la casa … A: cika micutza casa :uimit: :uimit: e dita mai casoaia :uimit: nui mare nextu da mai pun pe ziua de azi asa si poza cu casa
22.12.200940KB
InapoiInainte