Colectia de poze 4everth.3xforum.ro
Total 1867 poze.

InapoiInainte

 
si mie :nebun: 
asta este una dintre pozele mele preferate cu ea :nebun:  :nebun: emiliaSi mie :nebun: Asta este una dintre pozele mele preferate cu ea :nebun: :nebun:
05.08.200939.3KB
210. poze cu nea` gheorghe210.
10.08.200914.8KB
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
09.02.201041.9KB
britney spears
28.07.200947.8KB

 
10 :nebun: 
 :rotfl: nota pentru poza10 :nebun: :rotfl:
04.08.20093.1KB
celor 3 frati,o femeie ,nu se intelege bine cu noi in cartier!!Carmen:mama celor 3 frati,o femeie inteligenta,biochimista ,nu se intelege bine cu Tom,divortata
28.04.20116KB
44. poze cu gustii:x44.
01.08.200942KB
69. poze69.
27.07.200941.1KB

 
46. poze cu nea` gheorghe46.
01.08.200933.3KB
za pozeZa dred:nebun:
18.06.200927.5KB
3 emilia3
02.08.200945.2KB
si asta-i pt fratemiu :nebun: zuz cel perversSi asta-i pt fratemiu :nebun:
23.06.200925.1KB

 
~ ~tatyanna !!!~~
13.12.200933.2KB
:rotfl: ~tatyanna !!!~:rotfl:
21.12.200951.7KB
eu.. =d
25.09.200931.8KB
te iarta d-zeu :rotfl: 
b: ah...mama ce hot e aia bruneta :nebun: 
t: unde!?
b: uite'o acolo! mamaTe iarta D-zeu :rotfl: B: ah...mama ce hot e aia bruneta :nebun: T: unde!? B: uite'o acolo! mama ce`as sarii pe ea :nebun: Gu: baieti, suntem in direct.... :uimit: Ge: potoliti'va!!! :x B: mai cineva s'o scoata pe aia din sala ca mi se scoala :uimit: :-s HELP!!!! toti din sala: :uimit:
20.06.200919.1KB

 
38. poze cu nea` gheorghe38.
01.08.200939.3KB
b: uite tom, aia mi`a traso aseara!
t: ce buna moooammaaa chiar ca e buna daca astia cred ca o vorB: uite Tom, aia mi`a traso aseara! T: ce buna e:nebun:...Salut scumpete! Gu: moooammaaa chiar ca e buna tipa!:> Ge: daca astia cred ca o vor avea pe soramea, se inseala amarnic!
26.07.200936KB
si ultima pentru ziua de azi;)
150. poze cu nea` gheorgheSi ultima pentru ziua de azi;) 150.
01.08.20098.6KB
10 :rotfl: nota pentru poza10 :rotfl:
22.12.200916.2KB

 
14. poze14.
16.11.200940.2KB
o daa :rotfl:  :nebun: e si bill dupa tanti aia :cool:  tom e mereu primu' :nebun: kaulitz photosO daa :rotfl: :nebun: e si Bill dupa tanti aia :cool: Tom e mereu primu' :nebun:
26.07.200911.5KB
:rotfl: hi :rotfl: 

t: ia uite!!! pot sa cant si la tobe si la dak nu tineai batu invers nu er nici:rotfl: Hi :rotfl: T: ia uite!!! Pot sa cant si la tobe si la chitara!! Gu: Dak nu tineai batu invers nu er nici o prbleme :rolleyes: si sa nu dai cu mainile in ele :rolleyes: T: ca oi fi tu mare... Gu: bay:-w T: :zzz: T: Dar uite!!Cant si la chitara!! :nebun: Ge: Bai boule vezi ca ai folosit varfu de la creionu' dermatograf al lui Bill! B: Tom unde mama papucilor mei ejti? :x Ce draq? Acum raman cu un ochi machiat si altu nuh? :x T: :zzz:
18.08.200925.3KB
3 emilia3
18.08.200932.8KB

 
113. poze113.
27.07.200922.9KB
mamiiii... deci am niste pose cu tommy  :nebun: photosmamiiii... deci am niste pose cu Tommy :nebun:
23.01.20118.5KB
10. poze10.
01.08.200929.6KB
8. poze8.
27.07.200952.7KB

 
2 photos2
07.08.200933.2KB
asaa ma
tipa pana nu mai aude nimeni nimic  :nono: pozeAsaa ma Tipa pana nu mai aude nimeni nimic :nono:
20.06.20096.9KB
23.01.201035.2KB
andrei – timpu careti lumineaza ziua , este prietenul madalinei , cand a cunoscuto aceasta eraAndrei – timpu careti lumineaza ziua , este prietenul madalinei , cand a cunoscuto aceasta era foarte trista acum a facuto sa fie fericita , e de treaba dar cam chiulangiu , ii place sa traiasca viata si sa viseze si este foarte curios … e cam printer cie mcii din gasca dar nu se simte , are 15 ani aproape 16
22.12.200916.3KB

 
b: a plecat sau n-a plecat ?
t: cine, ma ?
b: paianjenu ala .... funny pics and funny commentB: A plecat sau n-a plecat ? T: Cine, ma ? B: Paianjenu ala ....
31.07.200929.2KB
155. poze cu nea` gheorghe155.
10.08.20094.2KB
ochi by photoshop  :rotfl:  lenea verde.Ochi by Photoshop :rotfl:
22.12.200926.6KB
melanie:o sa fie cea mai buna prietena a din inceput are fite,genul de fata de care sa lung pana laMelanie:o sa fie cea mai buna prietena a Amaliei,vine din Germania,la inceput are fite,genul de fata de care sa indragostesc toti,blonda,parul lung pana la fund,face dansuri,16 ani
28.04.201110.3KB

 
la locul copii, de acum vom fi
plini de uimire, plini de iubire
cu ochii va de pe acum ce ne La locul potrivit Suntem copii, de acum vom fi Plini de uimire, plini de iubire Cu ochii va urmarim Stim de pe acum ce ne asterneti la drum Nenumarate flori si palate Sa avem noi maine aur si paine Voi sunteti niste niste eroi Dar intr-o zi si noi Si noi stim c-a trecut mult timp Va trece inca pe-atat presimt In 10 ani mai prind Cativa ce mint,cativa ce tin sa plece Las`ca trece Romanu`i facut sa-nece Amaru` cu sange rece Cand da de necaz Petrece cu o bere la rece Se`ntrece... Zi-mi de ce furi! Da` cat mai vrei sa furi ? Nu vezi ca suntem multe guri? Si stim cu totii ce-nseamna sa-nduri Dar cate cazaturi sa-nduri ? Cam cat te bucuri si cat injuri? La cate lucruri poftesti din jur? Si esti sigur ca n-ai destul! Refren x2 : Da nu`i nimic,sunt consolat de mic Tu esti constient ce zic,yo! Nu ne-am nascut in locul potrivit Nu, nu, nu ne-am nascut in locul potrivit N-am primit,am facut totul din nimīc. Si-ai mei sunt sigur ca ai tai Nu m-au crescut cu vanatai M-au invatat cum sa n-o iau pe alte cai Mi-au explicat ca lumea-i rea Si viata-i grea,si tre sa fac cumva ceva Mi-au spus ca odata si-odata se duc Si tre sa ma agit ca tre sa ma lupt Ca timpu` trece dintr-un foc Ma plimba din loc in loc Ma schimba dupa noroc M-alearga doar pentru un singur vot Lumea simte,vrea fapte nu cuvinte Un simplu om sa fie presedinte! Refren x2 : Da nu`i nimic,sunt consolat de mic Tu esti constient ce zic eu Nu ne-am nascut in locul potrivit Nu, nu, nu ne-am nascut in locul potrivit N-am primit,am facut totul dīn nīmīc.
19.12.200939.3KB
scz am uitat poza :rusine: pozeScz am uitat poza :rusine:
16.11.200928.9KB
si uite asa am ajuns sa poon trei  :nod: aci yo si pisi meu  :zzz: ...lavy...Si uite asa am ajuns sa poon trei :nod: aci yo si pisi meu :zzz:
14.08.200923.5KB
:d 
e atat de fascinant 8-> poze:D E atat de fascinant 8->
18.06.200918.4KB
InapoiInainte