::>>WE^LOVE^TOKiO^HOTEL<<::
Fanii Tokio Hotel vor fi primiti cu bratele deschise! Distracti'va!
Lista Forumurilor Pe Tematici
::>>WE^LOVE^TOKiO^HOTEL<<:: | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ::>>WE^LOVE^TOKIO^HOTEL<<::

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deea43 Profile
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
25 - 56 ani
::>>WE^LOVE^TOKiO^HOTEL<<:: / Oracol / Oracolul meu! Moderat de ŢzâKa Thέyα [:X], Äłĩĩĩĩ
Autor
Mesaj Pagini: 1
criss
^.^Tom^.^

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 361
0. Un cuvant de inceput
1. My name is…
2.Adresa de mess
3. Adresa si nr. de telefon
4. Cand v-ati nascut?
5. Data, ora, ziua, luna si anul completarii oracolului
6. Ce animale preferati?
7. Ce sporturi va plac? Le practicati?
8. Ce dansuri va plac?
9. Ce personaje din desene va plac?
10. Ce pasari va plac?
11. Dar flori?
12. Va plac cartile? Care?
13. Ce cintareti(ete) va plac?
14. Dar actori?
15. Ce tari va plac?
16. Ce masini va plac?
17. Dar motocicletele?
18. Pe cine iubiti?
19. Ce este baiatul?
20. Dar fata?
21. V-ati plimbat vreodata cu ea(el)?
22. Ce vrei sa deveniti?
23. Cu ce echipa tineti?
24. Ce materii va plac?
25. Dar profesori?
26. Vreti sa mai continuam cu intrebarile?
27. Ce este prietenia dupa dvs.
28. Dar iubirea?
29. Aveti prieteni?
30. Ce este sarutul?


_______________________________________
Smile,tomorrow will be worse!A smile don't cost anything...


pus acum 16 ani
   
ღКучкаღ
Безизра&

Din: Cu-cu-bau:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2666
Raspunsuri: 0.Hey!
1. Al meu?o.O Alexandra
2. xxxandraxxxharuno
3. _________ nu dau...xD
4. 12.08.1998
5. 17.6:13.Decembrie.2009 -.-
6. pisicile
7. lenea. da
8. hip-hopul
9. Imi plac Tom&Jerry
10. nu am unele pref.
11. ...trandafirul....
12. Nu prea....
13. Selena Gomez, cel mai mult...
14. :-? n`am
15. :-? Germania...
16. Cele sport....
17. alea negre sau rosii
18. Eh... Pe unu ...
19. O creatura fara creier, neevoluata...
20. O fiinta desteapta care stie ce vrea de la viata:>
21. Daa
22. eo as vrea sa devin multe...las' viitorul sa decida
23. nu`s microbista -.-
24. sportul
25. :-? Profa mea de romana:X
26. Aha
27. Prietenia este:-? ... sentimentu ala scump :X
28. Niste fluturasi in stomac propie experienta pai:-? e atunci cand un baiat cu o fta [baiat-baiat sau fata-fata] se indragostesc
29. As minti daca as spune NU deci da
30. O chestie cu care cei doi isi ating buzele simplu sau un obicei frantuzesc [cred:-??] cand se saruta cu limba


_______________________________________
You know that I want you
And you know that I need you
I want it bad
Your bad romance


Work-work fashion baby
Work it
move that bitch crazy
J'veux ton amour
Et je veux ton revenge
J'veux ton amour
I don't wanna be friends


pus acum 16 ani
   
Green.
^.^Humnoid^.^

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 202
0?...a salut .
1.Raluca or Stella.
2.k_kido11
3.Daca as fi pe un site matrimonial le-as spune
4.Cu mult timp in urma...
5.20.12.2009
6.Pai un ultimul timp am o obsesie pentri cainii husky.
7.Statul pe canapea se pune?
8.Darul din cap se pune?
9.A... multe, multe imi place mult de Phineas si Ferb
10.Nu-s din domeniu.
11.Trandafirii, cred :-??
12.Nu ma dau in vant, dar "De veghe in lanul de secara" e chiar buna.
13.Cantaret, ca si soliste imi place James Blunt, dar banuiesc ca se pun si trupe deci: HIM, Guns n' Roses, Iron Maiden, Nirvana, Metallica, Aerosmith, Led Zeppelin, Deep Purple, Apocalyptica, Bon Jovi si lista continua.
14.Nu ma dau in vant dupa filme, dar ca fizic Orlando Bloom e chiar dragut.
15.Germania, Anglia, Finlanda si sa nu uit de Japonia
16.Nu le am cu autvehiculele.
17. Dupa cum am spus si la 16...
18.Pai in primul rand pe mine.
19.Depinde de baiat, nu pot vorbi la comnu, dar oricum sunt niste fiinte fara care nu poti trai.
20. O fiinta care stie cum sa obtina ce vrea
21.Da
22.Fotograf.
23.Nu sunt microbista.
24.Desen, romana... :-??
25.rofa de romana, cea de istorie si cel de germana.
26.Of course.
27.Prietenia?Pai...o cumunicare, protrivire, un sentiment de siguranta intre doua persoane. Prieteni iti sunt multi, dar adevarat e doar unul.
28.Intelegere, ca sa iubeste pe cine trebuie mai intai sa-l poti intelege si sa faci absolut orice pentru aceea persoana si ca sa faci asta trebuie sa te pui in locul acele persoane, iar pentru a te pune in pielea altcuiva trebuie sa-l intelegi.
29.Pai toata lumea are barim unprieten.
30. In marea majoritate a cazurilor...schimb de saliva.


Modificat de Green. (acum 16 ani)


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
criss
^.^Tom^.^

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 361
Ooo,mersi mersi!

Modificat de criss (acum 16 ani)


_______________________________________
Smile,tomorrow will be worse!A smile don't cost anything...


pus acum 16 ani
   
ღКучкаღ
Безизра&

Din: Cu-cu-bau:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2666
Litera mare

_______________________________________
You know that I want you
And you know that I need you
I want it bad
Your bad romance


Work-work fashion baby
Work it
move that bitch crazy
J'veux ton amour
Et je veux ton revenge
J'veux ton amour
I don't wanna be friends


pus acum 16 ani
   
criss
^.^Tom^.^

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 361
Right!Corect!

_______________________________________
Smile,tomorrow will be worse!A smile don't cost anything...


pus acum 16 ani
   
Crs Angel
^.^Schrei^.^

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 74
0.Buna..
1.Cristina
2.cristina_baby_girl2000
3.Secret..
4.21.12.1996
5.2 ianuarie 2010,22:12
6.Pe toate..      
7.Fotbalul...Nu.
8.Break-dans.
9.. Multe..

10.Papagali..
11.Trandafiri
12.Nu citesc cartzi.
13.Nane,Puya,Spike,Guess Who..etc'
14.Jensen Ackles,Jared Padarleki,Miley Cyrus,Emily Osment,Selena Gomez etc'...
15.Germania
16.Audi R8.Ferrari Enzo.
17.kawasaki Ninja
18.Pe T;mo..    
19.O chestie
20.O alta chedtie.
21.Nu..
22.Arhitect sau...nush..
23.Caine pana la moarte(Fortza Dinamo)
24.Desenul shi religia.
25.Diriga(cea de religie) shi profa de romana..
26.Da shi nu
27.Ceva frumos..  
28.Iubirea nu se scrie...ea se simte
29.Amici am...prien nu..
30.Ce ma intrebi pe mn...cauta in dex..


pus acum 16 ani
   
Rock Angel
^.^Humnoid^.^

Din: Boom Boom Pow
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 227
0.He-ya 
1.Alina
2.Angel_pink_4ever10(ma rog)
3.Puncte puncte,0766...... Te-am lamurit
4.25.08.1996
5.2 feb.17:44,2010 
6.Pisicutele (Cand nu ma zgarie  )
7.Handball,footbal,basket.role etc.
8.Tango,flamenco,lambada ...da de cele mai multe ori dansez singura...daca  nu vreau sa rup nijte glezne
9.Fara numar
10.Papagali si sticleti
11.Trandafirii japonezi 
12.Ete... carti citite cu vocea la TV
13.Eminem,Spike,NaNe,Akon,50 Cent,Timbaland
Cantarete: Shakira,Beyonce,Lady gaga multi
14.Rob Pattinson,Leonardo Di Caprio(bn cand era mai tanar) Sharon Stoone
15.Franta,Spania,Germania,Italia
16.Ferrari Scuderia Spider,Lamborghini Gallardo
17.Kawasaki  ZZR1400 negru
18.Pe Bill   
19.Baiatul este o specie de fiinta buna numai pentru distractie si sa desfaca un borcan de castraveti murati  :
20.Fata este o fiinta delicata...care trebuiie sa mai omoare din cand cand baiatul
21.Doar prin pat...da numai in visele mele
22.Agent FBI Sau ma rog...o slujba mai periculoasa 
23.DINAMO !!
24.Istoria , romana,sport si pauza a da si engleza
25.Diriga e de romana
26.Da
27.Cv care se leaga intre doua persone
28.Nuj...nu am simtit inca
29.Prieteni si prietene...dar daca te referi la iubit nam
30.Skimb de ADN

Modificat de Rock Angel (acum 16 ani)


_______________________________________
Dangerous touch baby


pus acum 16 ani
   
ulex
^.^Schrei^.^

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 57
0.Heya!!!
1.Alexandra
2.metall_roses
3.-
4.12.03.1998
5.27.04.2011 ora 21:14
6.Cainii
7.Handball...am practicat
8.Moderne
9.Tom si Jerry
10.papagalii
11.Trandafirii
12.Da imi plac cartile...Dracula,Harry Potter,Vampirates
13.-
14.-
15.Germania,Franta ...si Romania
16.Mercedes-urile
17.Nu am preferate
18.Pe un baiat pletos
19.O fiinta posesiva care cateodata gandeste cu ce are intre picioare...si n-are ft multe acolo
20.O fiinta la fel de ciudata ca si barbatul
21.O da...
22.Chitarista intr-o formatie rock(gen Metallica sau AC/DC)
23.U.Craiova
24.Toate inafara de mate si fizica
25.Toti inafara de:Bio,romana,muzica,fizica-optional
26.Da
27.Un lucru foarte frumos
28.Iubirea?un lucru intalnit din ce-n ce mai rar
29.Nu
30.Schimb de saliva


_______________________________________
Mai bine sa fii prost 5 minute ca ai pus o intrebare stupida
decat toata viata ca n-ai pus-o

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la