::>>WE^LOVE^TOKiO^HOTEL<<::
Fanii Tokio Hotel vor fi primiti cu bratele deschise! Distracti'va!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
::>>WE^LOVE^TOKiO^HOTEL<<:: | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ::>>WE^LOVE^TOKIO^HOTEL<<::
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: deea43 Profile
 | Femeie 24 ani Timis cauta Barbat 25 - 56 ani |
|
criss
^.^Tom^.^
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 361
|
|
0. Un cuvant de inceput 1. My name is… 2.Adresa de mess 3. Adresa si nr. de telefon 4. Cand v-ati nascut? 5. Data, ora, ziua, luna si anul completarii oracolului 6. Ce animale preferati? 7. Ce sporturi va plac? Le practicati? 8. Ce dansuri va plac? 9. Ce personaje din desene va plac? 10. Ce pasari va plac? 11. Dar flori? 12. Va plac cartile? Care? 13. Ce cintareti(ete) va plac? 14. Dar actori? 15. Ce tari va plac? 16. Ce masini va plac? 17. Dar motocicletele? 18. Pe cine iubiti? 19. Ce este baiatul? 20. Dar fata? 21. V-ati plimbat vreodata cu ea(el)? 22. Ce vrei sa deveniti? 23. Cu ce echipa tineti? 24. Ce materii va plac? 25. Dar profesori? 26. Vreti sa mai continuam cu intrebarile? 27. Ce este prietenia dupa dvs. 28. Dar iubirea? 29. Aveti prieteni? 30. Ce este sarutul?
_______________________________________ Smile,tomorrow will be worse!A smile don't cost anything...

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Green.
^.^Humnoid^.^
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 202
|
|
0?...a salut . 1.Raluca or Stella. 2.k_kido11 3.Daca as fi pe un site matrimonial le-as spune 4.Cu mult timp in urma... 5.20.12.2009 6.Pai un ultimul timp am o obsesie pentri cainii husky. 7.Statul pe canapea se pune? 8.Darul din cap se pune? 9.A... multe, multe imi place mult de Phineas si Ferb 10.Nu-s din domeniu. 11.Trandafirii, cred :-?? 12.Nu ma dau in vant, dar "De veghe in lanul de secara" e chiar buna. 13.Cantaret, ca si soliste imi place James Blunt, dar banuiesc ca se pun si trupe deci: HIM, Guns n' Roses, Iron Maiden, Nirvana, Metallica, Aerosmith, Led Zeppelin, Deep Purple, Apocalyptica, Bon Jovi si lista continua. 14.Nu ma dau in vant dupa filme, dar ca fizic Orlando Bloom e chiar dragut. 15.Germania, Anglia, Finlanda si sa nu uit de Japonia 16.Nu le am cu autvehiculele. 17. Dupa cum am spus si la 16... 18.Pai in primul rand pe mine. 19.Depinde de baiat, nu pot vorbi la comnu, dar oricum sunt niste fiinte fara care nu poti trai. 20. O fiinta care stie cum sa obtina ce vrea 21.Da  22.Fotograf. 23.Nu sunt microbista. 24.Desen, romana... :-?? 25.rofa de romana, cea de istorie si cel de germana. 26.Of course. 27.Prietenia?Pai...o cumunicare, protrivire, un sentiment de siguranta intre doua persoane. Prieteni iti sunt multi, dar adevarat e doar unul. 28.Intelegere, ca sa iubeste pe cine trebuie mai intai sa-l poti intelege si sa faci absolut orice pentru aceea persoana si ca sa faci asta trebuie sa te pui in locul acele persoane, iar pentru a te pune in pielea altcuiva trebuie sa-l intelegi. 29.Pai toata lumea are barim unprieten. 30. In marea majoritate a cazurilor...schimb de saliva.
Modificat de Green. (acum 16 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
^.^Tom^.^
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 361
|
|
Ooo,mersi mersi! 
Modificat de criss (acum 16 ani)
_______________________________________ Smile,tomorrow will be worse!A smile don't cost anything...

|
|
| pus acum 16 ani |
|
ღКучкаღ
Безизра&
 Din: Cu-cu-bau:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2666
|
|
Litera mare 
_______________________________________ You know that I want you And you know that I need you I want it bad Your bad romance
 Work-work fashion baby Work it move that bitch crazy J'veux ton amour Et je veux ton revenge J'veux ton amour I don't wanna be friends
|
|
| pus acum 16 ani |
|
criss
^.^Tom^.^
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 361
|
|
Right!Corect!
_______________________________________ Smile,tomorrow will be worse!A smile don't cost anything...

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Rock Angel
^.^Humnoid^.^
 Din: Boom Boom Pow
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 227
|
|
0.He-ya 1.Alina 2.Angel_pink_4ever10(ma rog) 3.Puncte puncte,0766...... Te-am lamurit 4.25.08.1996 5.2 feb.17:44,2010 6.Pisicutele (Cand nu ma zgarie ) 7.Handball,footbal,basket.role etc. 8.Tango,flamenco,lambada ...da de cele mai multe ori dansez singura...daca nu vreau sa rup nijte glezne 9.Fara numar 10.Papagali si sticleti 11.Trandafirii japonezi 12.Ete... carti citite cu vocea la TV 13.Eminem,Spike,NaNe,Akon,50 Cent,Timbaland Cantarete: Shakira,Beyonce,Lady gaga multi  14.Rob Pattinson,Leonardo Di Caprio(bn cand era mai tanar) Sharon Stoone 15.Franta,Spania,Germania,Italia 16.Ferrari Scuderia Spider,Lamborghini Gallardo 17.Kawasaki ZZR1400 negru 18.Pe Bill 19.Baiatul este o specie de fiinta buna numai pentru distractie si sa desfaca un borcan de castraveti murati : 20.Fata este o fiinta delicata...care trebuiie sa mai omoare din cand cand baiatul 21.Doar prin pat...da numai in visele mele  22.Agent FBI Sau ma rog...o slujba mai periculoasa 23.DINAMO !! 24.Istoria , romana,sport si pauza a da si engleza 25.Diriga e de romana 26.Da 27.Cv care se leaga intre doua persone 28.Nuj...nu am simtit inca 29.Prieteni si prietene...dar daca te referi la iubit nam 30.Skimb de ADN
Modificat de Rock Angel (acum 16 ani)
_______________________________________ Dangerous touch baby

|
|
| pus acum 16 ani |
|
ulex
^.^Schrei^.^
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 57
|
|
0.Heya!!! 1.Alexandra 2.metall_roses 3.- 4.12.03.1998 5.27.04.2011 ora 21:14 6.Cainii 7.Handball...am practicat 8.Moderne 9.Tom si Jerry 10.papagalii 11.Trandafirii 12.Da imi plac cartile...Dracula,Harry Potter,Vampirates 13.- 14.- 15.Germania,Franta ...si Romania 16.Mercedes-urile 17.Nu am preferate 18.Pe un baiat pletos 19.O fiinta posesiva care cateodata gandeste cu ce are intre picioare...si n-are ft multe acolo 20.O fiinta la fel de ciudata ca si barbatul 21.O da... 22.Chitarista intr-o formatie rock(gen Metallica sau AC/DC) 23.U.Craiova 24.Toate inafara de mate si fizica 25.Toti inafara de:Bio,romana,muzica,fizica-optional 26.Da 27.Un lucru foarte frumos 28.Iubirea?un lucru intalnit din ce-n ce mai rar 29.Nu 30.Schimb de saliva
_______________________________________ Mai bine sa fii prost 5 minute ca ai pus o intrebare stupida decat toata viata ca n-ai pus-o
|
|
| pus acum 15 ani |
|