::>>WE^LOVE^TOKiO^HOTEL<<::
Fanii Tokio Hotel vor fi primiti cu bratele deschise! Distracti'va!
Lista Forumurilor Pe Tematici
::>>WE^LOVE^TOKiO^HOTEL<<:: | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ::>>WE^LOVE^TOKIO^HOTEL<<::

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ank_beleaua pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 51 ani
::>>WE^LOVE^TOKiO^HOTEL<<:: / Sa vorbim! / Clipuri da melodii ba. [+18] Moderat de ŢzâKa Thέyα [:X], Äłĩĩĩĩ
Autor
Mesaj Pagini: 1
ŢzâKa Thέyα [:X]
Moderator

Din: Ѳиℓʏ ™
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3697
Aici pune clipuri dealea mai


Incep eu
Frate,am vazut la TV
Melodia nu-mi prea place,insa clipul e






LOL dude


Voi ce clipuri genul astuia ati gasit?


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Äłĩĩĩĩ
Moderator

Din: ~la la la~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1775
Clipul l-am vazut de mult si melodia am ascultat-o tot de mult
Vai si de cand ma tin sa las comm
Mie imi place si melodia
Dar clipul e prea
Deci tipul asta are niste idei


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
ŢzâKa Thέyα [:X]
Moderator

Din: Ѳиℓʏ ™
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3697
Chiar si la 50 de ani

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la